Dzisiaj jest 27 luty 2015 r.

• Teatr 16 luty 2015 r.

Zimowe Spotkania Teatralne 2015

27 lutego rusza w Opolu dwunasta edycja Zimowych Spotkań Teatralnych. W tym roku miłośnicy teatru będą mogli zobaczyć 4 spektakle oraz wziąć udział w koncercie przygotowanym w ramach węgierskiego projektu artystycznego.

• Edukacja 10 luty 2015 r.

Sprawdź swoją wiedzę o Żołnierzach Wyklętych!

Fundacja DLA DZIEDZICTWA, Instytut Historii Uniwersytetu Opolskiego, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zapraszają młodzież i osoby dorosłe do udziału w I Opolskim Teście Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

• Plastyka 6 luty 2015 r.

Zaprojektuj własną kartkę!

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w kolejnej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego PROJEKT KARTKI ŚWIĄTECZNEJ.

• Recytacja 5 luty 2015 r.

Konkurs Recytatorski SŁOWO 2015

5 marca, już po raz osiemnasty, w filii MDK przy ul. Targowej odbędzie się Konkurs Recytatorski SŁOWO. Jak co roku, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów prezentować będą utwory poetyckie i fragmenty prozy.