Dzisiaj jest 29 sty 2015 r.

• Ogólne 12 sty 2015 r.

Elektronika dla każdego

Masz 10-16 lat? Chciałbyś poznać tajniki układów elektronicznych i dobrze się przy tym bawić? A może chciałbyś stworzyć własny układ? Nic prostszego! Przyjdź do MDK-u i spróbuj swoich sił.

• Ogólne 7 sty 2015 r.

Biała Zima 2015

Na nadchodzące ferie Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu przygotował dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę bezpłatnych warsztatów artystycznych i zajęć otwartych.

• Rekreacja 2 sty 2015 r.

Zimowe półkolonie 2015

Jak co roku, zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat do aktywnego spędzenia ferii na zimowych półkoloniach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

• Film 2 sty 2015 r.

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée 2015

Już 16 stycznia rozpocznie się w Opolu kolejna edycja przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, prezentująca siedem najciekawszych, nagradzanych w prestiżowych konkursach oraz wzbudzających największe emocje filmów 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.