Dzisiaj jest 12 luty 2016 r.

• Edukacja 10 luty 2016 r.

2. Opolski Test Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych

Fundacja DLA DZIEDZICTWA, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zapraszają młodzież i osoby dorosłe do udziału w 2. Opolskim Teście Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych.

• Edukacja 26 sty 2016 r.

Uwaga, miłośnicy historii!

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza do odwiedzenia wystawy poświęconej powstaniu styczniowemu. Ekspozycję będzie można oglądać od 29 stycznia do 14 lutego br. w hollu filii MDK przy ul. Targowej 12. Serdecznie zapraszamy!

• Ogólne 13 sty 2016 r.

Biała Zima 2016

Z przykrością informujemy, że limit miejsc na zimowe półkolonie MDK został już wyczerpany. Jednocześnie zapraszamy na bezpłatne warsztaty i zajęcia otwarte organizowane w czasie najbliższych ferii. [...]

• Recytacja 11 sty 2016 r.

Białe Wierszowanie 2016

Przypominamy, że jeszcze tylko do 15 stycznia (piątek) nauczyciele opolskich przedszkoli mogą zgłaszać swoich podopiecznych do udziału w tegorocznej edycji konkursu recytatorskiego BIAŁE WIERSZOWANIE.