Dzisiaj jest 22 gru 2014 r.

• Recytacja 15 gru 2014 r.

Zapalona Świeca 2014 - podsumowanie

Wczoraj (14.12) zakończył się trzydniowy finał tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej Klubu Zapalonej Świecy.

• Recytacja 9 gru 2014 r.

Zapalona Świeca 2014

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu oraz Społeczne Towarzystwo Artystyczne zapraszają wszystkich miłośników żywego słowa na tegoroczny finał Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej Klubu Zapalonej Świecy. Trzydniowa impreza rozpocznie się w najbliższy piątek, 12 grudnia, w filii MDK przy ul. Targowej. Oto szczegóły programu.

• Plastyka 8 gru 2014 r.

Projekt Kartki Świątecznej 2014

8 grudnia w opolskim MDK-u odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego PROJEKT KARTKI ŚWIĄTECZNEJ.

• Plastyka 5 gru 2014 r.

Wkrótce rusza Koło Gospodyń Miejskich

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza młodzież i osoby dorosłe na cotygodniowe warsztaty rękodzielnicze w nowo otwartej pracowni - Kole Gospodyń Miejskich. Pierwsze zajęcia już 13 stycznia!