Przejdź do treści strony
Dzisiaj jest 17 sier 2017 r.

Aktualności

  • Ogólne 31 lip 2017 r.

    Rusza postępowanie uzupełniające na zajęcia2017/18

    Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu rozpoczyna dziś (31.07) postępowanie uzupełniające na zajęcia artystyczne, edukacyjne i sportowe, organizowane w roku szkolnym 2017/18. Zgodnie z ustawą Prawo oświatowe, w postępowaniu tym mogą wziąć udział kandydaci zamieszkali nie tylko na terenie Opola, ale także poza nim. A oto pozostałe szczegóły. [...]

  • Muzyka 24 czerw 2017 r.

    Piosenkobranie 2017 - werdykt jury

    Gimnazjalistka Julia Kuszkowska (na zdj.) z Iłowa-Osady (woj. warmińsko-mazurskie) zdobyła Grand Prix 25. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2017, jaki odbył się w ostatnią sobotę (24.06) w Opolu. [...]

  • Muzyka 19 czerw 2017 r.

    Zapraszamy na wyjątkowy koncert!

    Już w najbliższą sobotę (24.06) na deskach opolskiego Amfiteatru wystąpi obdarzona nieprzeciętnym talentem wokalistka - DOROTA MIŚKIEWICZ. Artystce towarzyszyć będą wspaniali muzycy: Marek Napiórkowski (gitara), Robert Kubiszyn (bas), Michał Miśkiewicz (perkusja) oraz - gościnnie - legenda polskiego jazzu HENRYK MIŚKIEWICZ (saksofon). [...]

  • Teatr 19 czerw 2017 r.

    Świętojańska Noc Teatralna 2017

    W piątkowy wieczór (23.06) Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza na Biesiadę Świętojańskiej Nocy Teatralnej, zatytułowaną W POSZUKIWANIU GROTOWSKIEGO. W filii MDK przy ul. Targowej 12 będzie można zobaczyć trzy gościnne spektakle w wykonaniu niezależnych grup teatralnych. [...]

Nadchodzące wydarzenia

a a a

Nauczyciele i instruktorzy

 

Paulina Antoszczyszyn
Ewa Balas
Hanna Bartnikowska
Agata Bielecka
Dominika Bilik
Jan Brylak
Katarzyna Bryłka
Marta Buratowska

Magdalena Chodorowska
Mariusz Cisek
Angelika Dombrowa
Bolesław Drochomirecki
Magdalena Julia Gleń
Małgorzata Głowacka-Kubat
Dariusz Gołański
Łukasz Gołąb
Kacper Gudzikowski
Elżbieta Hołodnik
Krzysztof Imiołczyk
Grażyna Jasak-Róg

Józef Jatowicz
Mikalai Karalchuk
Tomasz Komuszyński
Maria Kopacka-Nowak
Patrycja Kornek

Dariusz Kowcun
Aleksandra Krokoszyńska
Sandra Kubacka
Aneta Majewska
Elżbieta Marciniszyn
Małgorzata Marciniszyn-Szuba
Janusz Matlok
Andrzej Maurer
Karolina Micuń
Martyna Migacz
Katarzyna Milart-Helscher
Katarzyna Minor
Alicja Morand
Kamila Niemczycka
Mateusz Niemczycki
Bożena Nowara

Wojciech Orczyk
Małgorzata Orlik
Barbara Owsiak
Daria Pakosz
Renata Peszko
Elżbieta Podejko-Duda
Monika Pokorska
Izabela Przepiórska-Górniak
Anna Przywara
Dariusz Romanowski
Dariusz Różański
Wiktoria Rusin
Karolina Sawicka

Maja Sierżyńska-Baranowicz
Ewa Sitarz
Andrzej Skiba
Maria Skiba
Piotr Skrzypiec
Hanna Stronczek

Aleksandra Suchodolska
Robert Surowski
Małgorzata Sury-Skrzypiec
Waldemar Taboła
Czesław Trzmiel
Maciej Tuz
Alfred Willim
Elżbieta Willim
Agnieszka Włoch
Maria Zajączkowska
Bogdan Żulewski
Krzysztof Żyliński