Przejdź do treści strony
Dzisiaj jest 27 kwie 2018 r.

Aktualności

  • Muzyka 26 kwie 2018 r.

    8. Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne

    Ponad 180 młodych wokalistów i instrumentalistów reprezentujących szkoły podstawowe i klasy gimnazjalne województwa opolskiego wzięło udział w 8. Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych, jakie odbyły się dziś (26.04) w opolskim MDK. […]

  • Recytacja 16 kwie 2018 r.

    OKR 2018 - eliminacje wojewódzkie

    Już wkrótce (27-28 kwietnia) w filii MDK przy ul. Targowej odbędą się wojewódzkie eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Oto szczegóły programu oraz kolejność prezentacji konkursowych. […]

  • Ogólne 12 kwie 2018 r.

    Oto Opolskie Młode Talenty 2018!

    Kilkadziesiąt występów tanecznych, muzycznych i teatralnych ocenili jurorzy szóstej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył się w tym tygodniu (9-11 kwietnia) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. [...]

  • Taniec 9 kwie 2018 r.

    Seniorki Pecha wicemistrzyniami Polski

    Kolejna miła wiadomość dotarła do nas z Kleszczowa (woj. łódzkie), gdzie w miniony weekend (7-8 kwietnia) odbyły się Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance, Belly Dance/Oriental. Występująca w kategorii seniorów (młodzież pow. 16 lat) formacja Pech 2 wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Show Dance. [...]

Nadchodzące wydarzenia

a a a

Nauczyciele i instruktorzy

 

Paulina Antoszczyszyn
Oleksandr Apanasenko

Ewa Balas
Hanna Bartnikowska
Agata Bielecka
Dominika Bilik
Jan Brylak
Katarzyna Bryłka
Marta Buratowska

Magdalena Chodorowska
Mariusz Cisek
Angelika Dombrowa
Bolesław Drochomirecki
Magdalena Julia Gleń
Małgorzata Głowacka-Kubat
Dariusz Gołański
Łukasz Gołąb
Kacper Gudzikowski
Elżbieta Hołodnik
Krzysztof Imiołczyk
Grażyna Jasak-Róg

Józef Jatowicz
Mikalai Karalchuk
Tomasz Komuszyński
Maria Kopacka-Nowak
Patrycja Kornek

Dariusz Kowcun
Aleksandra Krokoszyńska
Aleksandra Krzesaj
Aneta Majewska
Elżbieta Marciniszyn
Małgorzata Marciniszyn-Szuba
Janusz Matlok
Andrzej Maurer
Karolina Micuń
Martyna Migacz
Katarzyna Milart-Helscher
Alicja Morand
Kamila Niemczycka
Mateusz Niemczycki
Bożena Nowara

Wojciech Orczyk
Małgorzata Orlik
Barbara Owsiak
Daria Pakosz
Renata Peszko
Elżbieta Podejko-Duda
Monika Pokorska
Katarzyna Poznańska

Anna Przywara
Dariusz Romanowski
Dariusz Różański
Wiktoria Rusin
Maja Sierżyńska-Baranowicz
Ewa Sitarz
Andrzej Skiba
Maria Skiba
Piotr Skrzypiec
Hanna Stronczek

Robert Surowski
Małgorzata Sury-Skrzypiec
Czesław Trzmiel
Maciej Tuz
Alfred Willim
Elżbieta Willim
Agnieszka Włoch
Maria Zajączkowska
Bogdan Żulewski
Krzysztof Żyliński