Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Półkolonia zimowa FERIE Z PRZYGODĄ

Propozycja dla dzieci z niepełnosprawnością w wieku 6-12 lat, spędzających ferie w Opolu.

Półkolonia odbywa się w dniach 22-26 lutego 2018 (drugi tydzień ferii), w godzinach od 7.30 do 16.00, w dwóch miejscach: w filii MDK przy al. Przyjaźni 12 (dzielnica Nowa Wieś Królewska) oraz w Zespole Szkół Specjalnych przy ul. Książąt Opolskich 21.

W programie: wycieczka do Krasiejowa (zwiedzanie Muzeum Nauki i Ewolucji Człowieka), wizyty gości z Agrochatki i Fundacji św. Huberta, dogoterapia z udziałem psów z Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej, warsztaty aktywności twórczej (plastyczne, muzyczne, techniczne i aktywnego poznawania świata), zabawy integracyjne, projekcje filmowe.

Udział w półkolonii jest odpłatny. 5-dniowy turnus kosztuje 280 zł, z czego 140 zł stanowi dofinansowanie z budżetu Miasta Opola, a pozostałe 140 zł wynosi opłata wnoszona przez rodziców. W cenie turnusu: drugie śniadanie, obiad, bilety wstępu, przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna.

Aby zapisać dziecko, należy:
1) zgłosić chęć udziału w sekretariacie szkoły, do której dziecko uczęszcza,
2) po 2 stycznia 2018 sprawdzić w sekretariacie szkoły, czy dziecko zostało zakwalifikowane na wypoczynek,
3) przelać na konto MDK opłatę za półkolonię (numer konta: 82 1160 2202 0000 0002 1626 3447, tytuł przelewu: półkolonia zimowa FERIE Z PRZYGODĄ + imię i nazwisko dziecka),
4) okazać w sekretariacie MDK potwierdzenie dokonanego przelewu,
5) złożyć w sekretariacie MDK dokładnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia Dziecka (formularz Karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu).

UWAGA! Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.