Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kolonia letnia w Zakopanem

Zakopane

Niekwestionowana stolica polskich gór, położona u podnóża Tatr, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Termin kolonii: 17-28 lipca 2018 (12 dni)

Zakwaterowanie: Dom Wycieczkowy HARENDZIANKA - drewniany budynek w stylu zakopiańskim, usytuowany w dzielnicy Harenda, u podnóża Gubałówki, w odległości 4 km od Krupówek, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe (większość z łazienką), własna stołówka serwująca domowe posiłki.

Program: wycieczka do Doliny Kościeliskiej, wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch i zejście szlakiem do Kuźnic, wjazd kolejką szynową na Gubałówkę i zjazd wyciągiem krzesełkowym do Harendy, zwiedzanie Zakopanego (Krupówki, zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, skocznia narciarska Wielka Krokiew), pobyt w zakopiańskim aquaparku, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, konkursy, dyskoteki, kino kolonijne.

Kadra: doświadczeni wychowawcy kolonijni, nauczyciele MDK w Opolu, pielęgniarka.

Cena: 1440 zł

W cenie: zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie (4 posiłki dziennie), przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna i medyczna, ubezpieczenie, bilety wstępu, przewodnik górski.