Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kolonia letnia w Pokrzywnej

Pokrzywna

Znana miejscowość wypoczynkowa na Opolszczyźnie, położona w dolinie Złotego Potoku na terenie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich.

Termin kolonii: 9-19 lipca 2018 (11 dni)

Miejsce: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy SUDETY - zlokalizowany w pięknej scenerii Gór Opawskich, oferuje spokój i wypoczynek z dala od głośnych miast, turystycznych kurortów, z dala od pośpiechu.

Zakwaterowanie: 2- i 4-osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, jadalnia, duża sala do imprez, wiata grillowa, miejsce na ognisko, ogródek jordanowski, boisko trawiaste do piłki siatkowej, stoły do tenisa stołowego.

Program: wycieczka do Złotego Stoku (zwiedzanie kopalni złota), wycieczka do Nysy (przejazd kolejką turystyczną, zwiedzanie miasta, rejs statkiem po Jeziorze Głębinowskim), wycieczka do Głuchołaz (pobyt na basenie), piesza wycieczka szlakiem do Jarnołtówka, wejście na Biskupią Kopę (890 m n.p.m.), pobyt w miasteczku Rosenau w Pokrzywnej, kąpiele w basenie na terenie ośrodka, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozgrywki sportowe, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, gra terenowa, konkursy, dyskoteki, kino kolonijne.

Kadra: doświadczeni wychowawcy i nauczyciele MDK w Opolu, pielęgniarka.

Cena: 1320 zł

W cenie: zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie (4 posiłki dziennie), przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna i medyczna, ubezpieczenie, bilety wstępu, przewodnik górski.