Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kolonia artystyczna w Zakopanem

Zakopane

Niekwestionowana stolica polskich gór, położona u podnóża Tatr, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Termin kolonii: 30 czerwca - 11 lipca 2018 (12 dni)

Zakwaterowanie: Dom Wycieczkowy HARENDZIANKA - drewniany budynek w stylu zakopiańskim, usytuowany w dzielnicy Harenda, u podnóża Gubałówki, w odległości 4 km od Krupówek, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe (większość z łazienką), własna stołówka serwująca domowe posiłki.

Program: warsztaty artystyczne (muzyczne, plastyczne i taneczne), wycieczka do Morskiego Oka, wycieczka w Pieniny (zapora wodna i zamek w Niedzicy, spływ Dunajcem), wjazd kolejką szynową na Gubałówkę i zjazd wyciągiem krzesełkowym do Harendy, zwiedzanie Zakopanego (Krupówki, zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, skocznia narciarska Wielka Krokiew), pobyt na basenach termalnych na Polanie Szymoszkowej oraz w aquaparku w Szaflarach, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne, konkursy, dyskoteki, kino kolonijne.

Kadra: doświadczeni wychowawcy i nauczyciele MDK w Opolu, pielęgniarka.

Cena: 1480 zł

W cenie: zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie (4 posiłki dziennie), przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna i medyczna, ubezpieczenie, bilety wstępu, przewodnik górski.