Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Znowu się chwalimy...

Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach uczestników zajęć plastycznych w MDK. Amelia Brój z pracowni TĘCZA zdobyła II nagrodę, Magdalena Gasztych i Emilia Malosek z Pracowni Ceramiki Artystycznej - wyróżnienia, a Amelia Loch i Agata Zięba (również z pracowni ceramicznej) - kwalifikacje do pokonkursowej wystawy Międzynarodowego Konkursu Plastycznego PRZYRODA W KOLORACH.

Ósma edycja imprezy organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie odbyła się pod hasłem W ŚWIECIE PSOWATYCH.

Na konkurs wpłynęło ponad 1400 prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież z Polski, Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Prace te były oceniane w sześciu kategoriach: grafika, rysunek, malarstwo, malarstwo na płótnie, fotografia oraz ceramika i formy przestrzenne. 

Młodym opolskim artystkom oraz ich opiekunom artystycznym serdecznie gratulujemy!