Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Szkolni liderzy na start!

Już 7 i 8 grudnia (środa-czwartek) odbędzie się w Opolu jubileuszowa, dziesiąta edycja Konferencji Samorządów Uczniowskich, zatytułowana "Młodzież w zjednoczonej Europie. Szkolne formy współpracy międzynarodowej".

Konferencja adresowana jest do członków i opiekunów samorządów uczniowskich, reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne miasta Opola.

W pierwszym dniu konferencji (7 grudnia), w filii MDK przy
Al. Przyjaźni 12, odbędzie się sesja plenarna, podczas której szkolni liderzy poznają zasady funkcjonowania Programu COMENIUS, a także przedstawią formy współpracy międzynarodowej realizowane przez swoje szkoły.

W drugim dniu (8 grudnia), w budynku głównym MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1, przedstawiciele warszawskiej Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przeprowadzą warsztaty poświęcone tworzeniu szkolnych projektów współpracy międzynarodowej.

Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane są do 2 grudnia (piątek) w sekretariacie MDK
w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Pozostałe informacje znaleźć można w specjalnym informatorze (patrz poniżej).

Serdecznie zapraszamy!

 

Informator konferencji