Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Projekt kartki wielkanocnej

27 marca odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ.

Na konkurs wpłynęło kilkaset prac wykonanych przez dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Jury w składzie: Ewa Balas, Maja Sierżyńska-Baranowicz
i Janusz Matlok, postanowiło nagrodzić następujących uczestników konkursu:

 

1. Mikołaj Adamczuk (PSP 29 w Opolu)
2. Wiktoria Baj (PSP nr 21 w Opolu)
3. Alicja Bartczak (PP nr 55 w Opolu)
4. Małgorzata Bończar (Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Opolu)
5. Amelia Brój (PP nr 6 w Opolu)
6. Łukasz Brój (PSP nr 2 w Opolu)
7. Marcelin Brój (Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Opolu)
8. Bartek Chwojnicki (PP nr 2 w Opolu)
9. Aleksandra Grodzicka (Nasza Szkoła w Opolu)
10. Wiktoria Haczkiewicz (PSP nr 2 w Opolu)
11. Beniamin Hermanza (PP nr 30 w Opolu)
12. Julia Jurkowska (PSP nr 14 w Opolu)
13. Dominika Knosala (PSP nr 9 w Opolu)
14. Natalia Kostrzewska (PSP 14 w Opolu)
15. Patryk Kostrzewski (PG nr 7 w Opolu)
16. Wiktoria Kowalczuk (PSP nr 21 w Opolu)
17. Monika Kowalska (PSP nr 14 w Opolu)
18. Maciej Kurus (PSP 24 w Opolu)
19. Liwia Kwiatkowska (PSP nr 21 w Opolu)
20. Wiktoria Liszewska (PG nr 5 w Opolu)
21. Julia Majka (PSP nr 9 w Opolu)
22. Karolina Malińska (PP nr 37 w Opolu)
23. Mateusz Matysiak (PG nr 7 w Opolu)
24. Paweł Mostowski (PSP nr 9 w Opolu)
25. Zuzanna Nogosek (PSP nr 24 w Opolu)
26. Urszula Oko (PSP nr 29 w Opolu)
27. Grzegorz Opoczyński (PP nr 2 w Opolu)
28. Justyna Piekorz (PG w Biadaczu)
29. Dominika Pielorz (PG w Biadaczu)
30. Amelia Raczyńska (PSP 14 w Opolu)
31. Sonia Rucińska (PSP nr 8 w Opolu)
32. Daniel Tkacz (PG nr 5 w Opolu)
33. Justyna Zagłoba (PSP nr 8 w Opolu)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!