Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Plany zajęć i zebrania z rodzicami

Uczestników zajęć i ich rodziców zachęcamy do zapoznania się z planami zajęć obowiązującymi w nowym roku szkolnym oraz z terminarzem zebrań z rodzicami w poszczególnych zespołach i pracowniach.

Terminarz zebrań z rodzicami:

 

Akademia Pięciolatka: 10.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)

Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 05.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa młodsza (dzieci urodzone w roku 2010 i młodsze): 10.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - filia MDK nr 2, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa starsza (dzieci urodzone w roku 2009 i starsze): 12.09 (środa), godz. 16.30 - filia MDK nr 2, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza (dzieci urodzone w roku 2011 i młodsze) - 10.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza (dzieci urodzone w roku 2010 i starsze) - 05.09 (środa), godz. 16.30 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Pracownia plastyczna TĘCZA: 11.09 (wtorek), godz. 16.00 - filia MDK nr 2, ul. Targowa 12 (galeria)

Robotyka LEGO WeDo: 06.09 (czwartek), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala komputerowa)

Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa naborowa i średniozaawansowana: 15.09 (sobota), godz. 10.45 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)

Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa początkująca i zaawansowana: 17.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)

Studio Instrumentów Klawiszowych: 05.09 (środa), godz. 15.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala korkowa)

Studio Kształcenia Artystycznego BB: 10.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala duża wokalna)

Studio Piosenki DEBIUT: 05.09 (środa), godz. 16.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala duża wokalna)

Teatrzyk FIGIELEK: 11.09 (wtorek), godz. 16.00 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Teatr IMBRYK: 12.09 (środa), godz. 16.00 - filia MDK nr 2, ul. Targowa 12 (sala elka teatralna)

Zespół Gimnastyki Artystycznej: 18.09 (wtorek), godz. 17.00 -  filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (sala lustrzana)

Zespół Taneczny ADENA: 07.09 (piątek), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa)

Zespół Taneczny PECH: 14.09 (piątek), godz. 19.00 - filia MDK nr 1, ul. Skautów Opolskich 10 (aula)

 

Plany zajęć w roku szkolnym 2018/19: