Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Plany zajęć i terminarz zebrań rodziców

Uczestników zajęć i ich rodziców zachęcamy do zapoznania się z planami zajęć obowiązującymi w nowym roku szkolnym, a także z terminarzem zebrań rodziców w poszczególnych zespołach i pracowniach.

  

Terminarz zebrań z rodzicami:

 

Akademia Pięciolatka: 05.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)

Akrobatyka taneczna REFLEX: 02.09 (poniedziałek), godz. 15.00 - hala sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76

Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 04.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)

Dziecięca pracownia recyklingu artystycznego WTÓRNAŁKI: 10.09 (wtorek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa młodsza (dzieci urodzone w latach 2008-2014): 09.09 (poniedziałek), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa starsza (dzieci urodzone w latach 2004-2007): 11.09 (środa), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)

Grupa akrobatyczna SALTO: 09.09 (poniedziałek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula)

Klub kulinarny SMAK: 06.09 (piątek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (kawiarenka)

Klub Sześciu Strun: 05.09 (czwartek), godz. 15.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna)

MICHAŁKI: 03.09 (wtorek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)

Pracownia fotograficzna BLENDA: 03.09 (wtorek) i 04.09 (środa), godz. 17.00 - pracownia fotograficzna, ul. Piastowska 22/1a

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza (dzieci urodzone w latach 2012-2013) - 09.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza (dzieci urodzone w latach 2003-2011) - 04.09 (środa), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Pracownia plastyczna TĘCZA: 10.09 (wtorek), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (galeria)

Pracownia plastyczna WRÓBEL: 19.09 (czwartek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (galeria)

Robotyka LEGO WeDo: 09.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala komputerowa)

Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa naborowa i średniozaawansowana: 14.09 (sobota), godz. 11.00  - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)

Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa początkująca i zaawansowana: 16.09 (poniedziałek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)

Studio Instrumentów Klawiszowych: 09.09 (poniedziałek), godz. 16.15 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala korkowa)

Studio Kształcenia Artystycznego BB: 04.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa)

Studio Piosenki DEBIUT: 04.09 (środa), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala duża wokalna)

Talentarium Wokalne SINGASONG: 06.09 (piątek), godz. 16.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)

Teatrzyk FIGIELEK: 12.09 (czwartek), godz. 16.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)

Teatr GROMADKA - grupa młodsza: 09.09 (poniedziałek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala elka teatralna)

Teatr GROMADKA - grupa starsza: 10.09 (wtorek), godz. 17.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa)

Teatr IMBRYK: 11.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala edukacyjna)

Teatr SPOTKANIE: 03.09 (wtorek), godz. 19.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala czarna)

Teatr Tańca OPOLE: 06.09 (piątek), godz. 18.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)

Zespół Gimnastyki Artystycznej: 19.09 (czwartek), godz. 17.30 -  filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala lustrzana)

Zespół Taneczny ADENA - Adeniątka (3-4 lata), Kids (5-7 lat) i dzieci B (8-12 lat): 04.09 (środa), godz. 17.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)

Zespół Taneczny ADENA - dzieci A, juniorzy, seniorzy i grupy projektowe: 04.09 (środa), godz. 18.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)

Zespół Taneczny PECH - tylko grupy Pech 1, Pech 2 i Mini Pech: 27.09 (piątek), godz. 19.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula)

 

Plany zajęć w roku szkolnym 2019/20: