Plany zajęć i terminarz zebrań rodziców
Uczestników zajęć i ich rodziców zachęcamy do zapoznania się z planami zajęć obowiązującymi w nowym roku szkolnym, a także z terminarzem zebrań rodziców w poszczególnych zespołach i pracowniach.
Terminarz zebrań z rodzicami:
Akademia Pięciolatka: 05.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)
Akrobatyka taneczna REFLEX: 02.09 (poniedziałek), godz. 15.00 - hala sportowa Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76
Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 04.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)
Dziecięca pracownia recyklingu artystycznego WTÓRNAŁKI: 10.09 (wtorek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna)
Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa młodsza (dzieci urodzone w latach 2008-2014): 09.09 (poniedziałek), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)
Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - grupa starsza (dzieci urodzone w latach 2004-2007): 11.09 (środa), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)
Grupa akrobatyczna SALTO: 09.09 (poniedziałek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula)
Klub kulinarny SMAK: 06.09 (piątek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (kawiarenka)
Klub Sześciu Strun: 05.09 (czwartek), godz. 15.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna)
MICHAŁKI: 03.09 (wtorek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna)
Pracownia fotograficzna BLENDA: 03.09 (wtorek) i 04.09 (środa), godz. 17.00 - pracownia fotograficzna, ul. Piastowska 22/1a
Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza (dzieci urodzone w latach 2012-2013) - 09.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)
Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza (dzieci urodzone w latach 2003-2011) - 04.09 (środa), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)
Pracownia plastyczna TĘCZA: 10.09 (wtorek), godz. 15.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (galeria)
Pracownia plastyczna WRÓBEL: 19.09 (czwartek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (galeria)
Robotyka LEGO WeDo: 09.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala komputerowa)
Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa naborowa i średniozaawansowana: 14.09 (sobota), godz. 11.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)
Sekcja szachowa SZACH-MAT - grupa początkująca i zaawansowana: 16.09 (poniedziałek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa)
Studio Instrumentów Klawiszowych: 09.09 (poniedziałek), godz. 16.15 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala korkowa)
Studio Kształcenia Artystycznego BB: 04.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa)
Studio Piosenki DEBIUT: 04.09 (środa), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala duża wokalna)
Talentarium Wokalne SINGASONG: 06.09 (piątek), godz. 16.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna)
Teatrzyk FIGIELEK: 12.09 (czwartek), godz. 16.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna)
Teatr GROMADKA - grupa młodsza: 09.09 (poniedziałek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala elka teatralna)
Teatr GROMADKA - grupa starsza: 10.09 (wtorek), godz. 17.30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa)
Teatr IMBRYK: 11.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala edukacyjna)
Teatr SPOTKANIE: 03.09 (wtorek), godz. 19.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala czarna)
Teatr Tańca OPOLE: 06.09 (piątek), godz. 18.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)
Zespół Gimnastyki Artystycznej: 19.09 (czwartek), godz. 17.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala lustrzana)
Zespół Taneczny ADENA - Adeniątka (3-4 lata), Kids (5-7 lat) i dzieci B (8-12 lat): 04.09 (środa), godz. 17.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)
Zespół Taneczny ADENA - dzieci A, juniorzy, seniorzy i grupy projektowe: 04.09 (środa), godz. 18.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala żółta)
Zespół Taneczny PECH - tylko grupy Pech 1, Pech 2 i Mini Pech: 27.09 (piątek), godz. 19.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula)
Plany zajęć w roku szkolnym 2019/20:
-
pdfBudynek główny - ul. Strzelców Bytomskich 1
-
pdfFilia nr 1 - ul. Skautów Opolskich 10
-
pdfFilia nr 2 - ul. Targowa 12
-
pdfFilia nr 3 - al. Przyjaźni 12
-
pdfPracownia fotograficzna - ul. Piastowska 22/1a
-
pdfPracownia szkła artystycznego - PSP nr 14, ul. Koszyka 21
-
pdfHala sportowa Politechniki Opolskiej - ul. Prószkowska 76