Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Piosenkobranie 2019 - lista finalistów

Wielkimi krokami zbliża się finał 27. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2019. Już 9 czerwca na scenie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentuje się aż 67 młodych wokalistów z 11 województw. Oto oni:

 

 

 

Kategoria 1.

  1. Emilia Bartkowiak (Prószków, woj. opolskie)
  2. Barbara Chwałek (Wałbrzych, woj. dolnośląskie)
  3. Karol Cieślik (Rydułtowy, woj. śląskie)
  4. Artur Droś (Różana, woj. dolnośląskie)
  5. Jessica Gajewska (Rynarcice, woj. opolskie)
  6. Marta Gołębiowska (Wrocław, woj. dolnośląskie)
  7. Ada Jarek (Kalisz, woj. wielkopolskie)
  8. Barbara Kuśmińska (Komprachcice, woj. opolskie)
  9. Łukasz Kuźniar (Opole, woj. opolskie)
  10. Liliana Lubczańska (Osiny, woj. opolskie)
  11. Marlena Młyńska (Jordanów Śląski, woj. dolnośląskie)
  12. Witold Piasecki (Racibórz, woj. śląskie)
  13. Nina Przychodzeń (Krzywa Góra, woj. opolskie)
  14. Lena Skobodzińska (Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie)
  15. Antonina Wielgosz (Kotlin, woj. wielkopolskie)

 

Kategoria 2.

  1. Martyna Antoniewicz (Opole, woj. opolskie)
  2. Filip Bajron (Bielawa, woj. dolnośląskie)
  3. Katarzyna Juruć (Grodziec, woj. opolskie)
  4. Aleksandra Kędra (Humniska, woj. podkarpackie)
  5. Amelia Kita (Ozimek, woj. opolskie)
  6. Natalia Kosmowska (Opatkowice, woj. lubelskie)
  7. Kalina Kusterska (Nysa, woj. opolskie)
  8. Anna Lasota (Opole, woj. opolskie)
  9. Paulina Lefevre (Kiersztanowo, woj. warmińsko-mazurskie)
  10. Wiktoria Muszyńska (Wilkowice, woj. wielkopolskie)
  11. Franciszek Patryn (Świdnica, woj. dolnośląskie)
  12. Krzysztof Pawlus (Sarny Wielkie, woj. opolskie)
  13. Sandra Pytlarz (Przybędza, woj. śląskie)
  14. Judyta Skuza (Wielki Łęck, woj. warmińsko-mazurskie)
  15. Paweł Szymański (Aleksandrów Łódzki, woj. łódzkie)
  16. Julia Tłuczkiewicz (Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie)
  17. Dobrosława Wielgosz (Kotlin, woj. wielkopolskie)

 

Kategoria 3.

  1. Natalia Asman (Strzeleczki, woj. opolskie)
  2. Aleksandra Bielewicz (Bielsko-Biała, woj. śląskie)
  3. Jakub Gontarczyk (Żary, woj. lubuskie)
  4. Klaudia Janicka (Prudnik, woj. opolskie)
  5. Magdalena Jura (Makowiska, woj. łódzkie)
  6. Kamil Kilian (Magnuszowice, woj. opolskie)
  7. Julia Palmowska (Bilcza, woj. świętokrzyskie)
  8. Joanna Paluszkiewicz (Niemodlin, woj. opolskie)
  9. Kinga Pełka (Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko-mazurskie)
  10. Julia Płocharczyk (Wały, woj. warmińsko-mazurskie)
  11. Agnieszka Poremba (Głogówek, woj. opolskie)
  12. Jagoda Rataj (Katowice, woj. śląskie)
  13. Martyna Stefańska (Okrzyce, woj. wielkopolskie)
  14. Paweł Sulewski (Rybnik, woj. śląskie)
  15. Ida Szebla (Kłodzko, woj. dolnośląskie)
  16. Urszula Szumska (Kielce, woj. świętokrzyskie)
  17. Ewelina Woźniak (Bielawa, woj. dolnośląskie)
  18. Martyna Zygadło (Częstochowa, woj. śląskie)

 

Kategoria 4.

  1. Julia Bieruta (Korfantów, woj. opolskie)
  2. Izabela Drogosz (Zagnańsk, woj. świętokrzyskie)
  3. Paulina Duma-Gajewska (Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie)
  4. Daria Faruń (Świdnica, woj. dolnośląskie)
  5. Karolina Maja Gronowska (Opole, woj. opolskie)
  6. Karolina Kogut (Zielona Góra, woj. lubuskie)
  7. Monika Lewandowska (Syców, woj. dolnośląskie)
  8. Adrianna Matyszok (Opole, woj. opolskie)
  9. Monika Morka (Opole, woj. opolskie)
  10. Kinga Musiał (Ozimek, woj. opolskie)
  11. Maja Myśliwiec (Łambinowice, woj. opolskie)
  12. Magdalena Pohlmann (Pietraszyn, woj. śląskie)
  13. Sandra Rose (Olesno, woj. opolskie)
  14. Jerzy Sadłoń (Tułowice, woj. opolskie)
  15. Lukrecja Sobczak (Inowrocław, woj. kujawsko-pomorskie)
  16. Wojciech Stefanowski (Wrocław, woj. dolnośląskie)
  17. Jessica Stellmach (Opole, woj. opolskie)

 

Wszystkim wymienionym wokalistom gratulujemy kwalifikacji do finału oraz przypominamy o obowiązku opłacenia akredytacji festiwalowej (szczegóły znaleźć można w regulaminie imprezy - załącznik poniżej). Brak wpłaty będzie potraktowany jako rezygnacja z udziału w konkursie.

Do zobaczenia w Opolu!