Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Piosenkobranie 2018 - program festiwalu

Już w najbliższą niedzielę (17.06) odbędzie się w Opolu finał 26. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2018. Na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki zaprezentuje się 50 młodych wokalistów z całego kraju. Ich występy oceni jury pod przewodnictwem Ani Rusowicz.

Szczegółowy program imprezy znaleźć można w załączniku poniżej.

A oto pozostałe informacje dla uczestników festiwalu:

  • każdy nośnik z podkładem muzycznym należy przygotować w dwóch egzemplarzach;
  • podczas rejestracji w biurze festiwalowym należy okazać potwierdzenie opłacenia akredytacji;
  • każdy z wykonawców otrzyma imienny identyfikator uprawniający do wejścia na koncert galowy i występ Ani Rusowicz, a także dwie wejściówki dla swoich bliskich; pozostałe osoby towarzyszące mogą zakupić bilety w cenie 20 zł (do nabycia w kasie NCPP);
  • każdy z wykonawców otrzyma kupon obiadowy, jednak - ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w restauracji - osoby towarzyszące proszone są o skorzystanie z innych miejsc oferujących posiłki.

Dodatkowych informacji udziela Aneta Majewska pod numerem telefonu 602 278 006.

Do zobaczenia w Opolu!