Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Piosenkobranie 2018 - lista finalistów

Wielkimi krokami zbliża się finał 26. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2018. Już 17 czerwca na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentuje się 50 młodych wokalistów z aż 11 województw. Oto oni:

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria 1.

  1. Artur Droś (Różana, woj. dolnośląskie)
  2. Maria Chwastek (Kielce, woj. świętokrzyskie)
  3. Nikola Fiedor (Jagłownik, woj. warmińsko-mazurskie)
  4. Klara Kmieciak (Wschowa, woj. lubuskie)
  5. Nicola Lazar (Paczków-Ujeździec, woj. opolskie)
  6. Paweł Madzia (Nowy Sącz, woj. małopolskie)
  7. Antoni Marzec (Kutno, woj. łódzkie)
  8. Matylda Nowakowska (Luboszyce, woj. opolskie)
  9. Emilia Sitnik (Leśnica, woj. opolskie)
  10. Nikola Struk (Dobre Miasto, woj. warmińsko-mazurskie)

 

Kategoria 2.

  1. Julia Błaszczyk (Krosno, woj. podkarpackie)
  2. Aleksandra Brzuszkiewicz (Piława Górna, woj. dolnośląskie)
  3. Kinga Dolipska (Wawelno, woj. opolskie)
  4. Natalia Kwaszyn (Płock, woj. mazowieckie)
  5. Jan Lichtarski (Wrocław, woj. dolnośląskie)
  6. Zuzanna Lietz (Warszawa, woj. mazowieckie)
  7. Wiktoria Muszyńska (Leszno, woj. wielkopolskie)
  8. Natalia Ochmańska (Kłobuck, woj. śląskie)
  9. Kinga Pełka (Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko-mazurskie)
  10. Julia Płocharczyk (Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie)
  11. Maja Płoucha (Suchy Bór, woj. opolskie)
  12. Vanessa Siwy (Twardawa, woj. opolskie)
  13. Oliwia Smyk (Dywity, woj. warmińsko-mazurskie)
  14. Hanna Sztachańska (Rokietnica, woj. wielkopolskie)
  15. Weronika Szyba (Bolechowice, woj. małopolskie)
  16. Zuzanna Urbanik (Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie)
  17. Wiktor Waligóra (Kraków, woj. małopolskie)
  18. Nela Zawadzka (Węgrów, woj. mazowieckie)

 

Kategoria 3.

  1. Alicja Czajkowska (Bielawa, woj. dolnośląskie)
  2. Izabela Drogosz (Zagnańsk, woj. świętokrzyskie)
  3. Maja Kowalska (Żary, woj. lubuskie)
  4. Julia Kuszkowska (Iłowo-Osada, woj. warmińsko-mazurskie)
  5. Zuzanna Niewiadomska (Piekary Śląskie, woj. śląskie)
  6. Natalia Nowak (Ozimek, woj. opolskie)
  7. Wiktoria Paluch (Paczków, woj. opolskie)
  8. Anna Paszkowska (Nidzica, woj. warmińsko-mazurskie)
  9. Justyna Sitarek (Strzegom, woj. dolnośląskie)
  10. Kinga Szczepańska (Paczków, woj. opolskie)
  11. Julia Telęga (Ozimek, woj. opolskie)
  12. Martyna Zygadło (Woźniki, woj. śląskie)

 

Kategoria 4.

  1. Paulina Burzyńska (Opole, woj. opolskie)
  2. Julia Chrobok (Krapkowice, woj. opolskie)
  3. Julia Dota (Antoniów, woj. opolskie)
  4. Julia Marciniszyn (Żary, woj. lubuskie)
  5. Maja Myśliwiec (Niemodlin, woj. opolskie)
  6. Julia Różycka (Krowiarki, woj. śląskie)
  7. Magdalena Skaza (Niemodlin, woj. opolskie)
  8. Jessica Stellmach (Opole, woj. opolskie)
  9. Wiktoria Wierzgacz (Wrocław, woj. dolnośląskie)
  10. Karolina Witek (Krapkowice, woj. opolskie)

 

Wszystkim wymienionym wokalistom gratulujemy kwalifikacji do finału oraz przypominamy o obowiązku opłacenia akredytacji festiwalowej (szczegóły znaleźć można w regulaminie imprezy - załącznik poniżej). Brak wpłaty będzie potraktowany jako rezygnacja z udziału w konkursie.

Do zobaczenia w Opolu!