Przejdź do treści strony
Dzisiaj jest 22 kwie 2018 r.

Aktualności

  • Recytacja 16 kwie 2018 r.

    OKR 2018 - eliminacje wojewódzkie

    Już wkrótce (27-28 kwietnia) w filii MDK przy ul. Targowej odbędą się wojewódzkie eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Oto szczegóły programu. […]

  • Ogólne 12 kwie 2018 r.

    Oto Opolskie Młode Talenty 2018!

    Kilkadziesiąt występów tanecznych, muzycznych i teatralnych ocenili jurorzy szóstej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył się w tym tygodniu (9-11 kwietnia) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. [...]

  • Taniec 9 kwie 2018 r.

    Seniorki Pecha wicemistrzyniami Polski

    Kolejna miła wiadomość dotarła do nas z Kleszczowa (woj. łódzkie), gdzie w miniony weekend (7-8 kwietnia) odbyły się Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance, Belly Dance/Oriental. Występująca w kategorii seniorów (młodzież pow. 16 lat) formacja Pech 2 wywalczyła srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Show Dance. [...]

  • Plastyka 3 kwie 2018 r.

    Ceramika w rytmie rock'n'rolla

    Miło nam poinformować, że Agnieszka Głuszkiewicz, Magdalena Gasztych i Emilia Malosek, uczestniczki zajęć w Pracowni Ceramiki Artystycznej w opolskim MDK, znalazły się w gronie laureatów 6. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego NIECH ŻYJE ROCK'N'ROLL. [...]

Nadchodzące wydarzenia

a a a

Oto Opolskie Młode Talenty 2018!

Ogólne 12 kwie 2018 r.

Kilkadziesiąt występów tanecznych, muzycznych i teatralnych ocenili jurorzy szóstej edycji Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY, który odbył się w tym tygodniu (9-11 kwietnia) w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. [...]

Oto Opolskie Młode Talenty 2018!

Festiwal adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Opola.

Głównym jego celem jest promocja artystycznych działań młodych opolan oraz odkrycie uczniowskich talentów w trzech dziedzinach sztuki: tańcu, muzyce i teatrze.

 

A oto laureaci 6. Festiwalu Artystycznego OPOLSKIE MŁODE TALENTY 2018:

w kategorii tanecznej:

  • Natalia Joszko z PSP nr 26
  • Jolanta Karaźniewicz z PSP nr 15
  • Natalia Kostrzewska z PLO nr II
  • Hanna Sułek z PSP nr 21
  • Magdalena Szelewska z PG nr 9
  • duet Marcel Bednarski i Rafał Nozdryn-Płotnicki z PG nr 7
  • duet Agnieszka Bialic i Amelia Lechowicz z PSP nr 9
  • duet Martyna Kłobut i Antoni Krzymiński z PSP nr 1
  • duet Joanna Nozdryn-Płotnicka i Anna Nozdryn-Płotnicka z PSP nr 20
  • miniformacja Jagoda Janecha, Martyna Grobelak i Elisabeth Prusko z PSP nr 10
  • zespół STAR DANCE z PSP nr 14

w kategorii muzycznej:

  • Mateusz Czekaj z PSP nr 33
  • Marcin Filus z PLO nr III
  • Kamil Janoszek z PLO nr IX
  • Dominik Kucharczyk z ZSZ im. S. Staszica
  • Łukasz Kuźniar z PSP nr 20
  • Jessica Stellmach z ZS Ekonomicznych
  • Oliwia Turek z PLO nr V
  • zespół wokalny CHABROWE ORLĘTA z PSP nr 11
  • zespół wokalny DYLEMAT z PSP nr 1 (na zdj.)
  • zespół WORK IN PROGRESS z ZS Ekonomicznych

w kategorii teatralnej:

  • Antonina Lodzińska z PSP nr 15
  • Joanna Przybylska z PSP nr 20
  • Julia Stachura z PG nr 7
  • grupa FACECI W CZERNI z PSP nr 1
  • zespół AKT z ZSZ im. S. Staszica (bez prezentacji podczas gali finałowej)
  • TEATR RUCHU z PSP nr 14 (bez prezentacji podczas gali finałowej)

Wszystkim laureatom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie przypominamy, że uroczysta gala finałowa festiwalu odbędzie się 15 maja (wtorek) w Filharmonii Opolskiej. O szczegółach imprezy nauczyciele laureatów zostaną powiadomieni telefonicznie.

« Powrót do listy