Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Nuda w kinie? Nie u nas!

Już po raz dwunasty Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu i firma Vip Car zapraszają na Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży ZERO NUDY. Tegoroczna edycja imprezy potrwa od 21 do 25 maja, a jej gośćmi specjalnymi będą dwie legendy polskiego kina i teatru: Daniel Olbrychski i Jerzy Trela.

Młodzi widzowie będą mogli zobaczyć wiele interesujących produkcji, w tym kilka takich, które nigdy dotąd nie gościły na ekranach opolskich kin. Prezentowane w ramach konkursu filmy oceni dziecięce jury, które najlepszemu z nich przyzna nagrodę Różowe Okulary.

Jak co roku, festiwalowi towarzyszyć będzie akcja profilaktyczna Bezpieczna droga do kina, w ramach której uczniowie otrzymają odblaskowe gadżety.

Przypominamy, że nasz festiwal jest imprezą non profit, a wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w jego ramach jest bezpłatny (darmowe wejściówki dostępne są w sekretariacie MDK).

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej www.zeronudy.pl, na której można zapoznać się z przebiegiem poprzednich edycji festiwalu.

Serdecznie zapraszamy!