Przejdź do treści strony
Dzisiaj jest 18 maj 2012 r.

Aktualności

  • Muzyka 18 maj 2012 r.

    Majowa Giełda Piosenki - podsumowanie

    Znamy już kolejnych osiemnastu uczestników 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2012. Zostali wytypowani w drodze Giełdy Piosenki, która odbyła się 18 maja w opolskim MDK-u.

  • Muzyka 17 maj 2012 r.

    Rozśpiewane przedszkolaki

    Aż 42 dzieci wzięło udział w eliminacjach 16. Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, które odbyły się 16 maja w opolskim MDK-u.

  • Film 16 maj 2012 r.

    Filmowy tydzień bez nudy

    Już po raz ósmy Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu i firma Vip Car zapraszają na Festiwal Filmów dla Dzieci ZERO NUDY. Tegoroczna edycja imprezy potrwa od 21 do 27 maja.

  • Muzyka 15 maj 2012 r.

    Giełda Piosenki - edycja majowa

    Już w najbliższy piątek, 18 maja, odbędzie się trzecia i ostatnia w tym roku Giełda Piosenki, czyli etap kwalifikacyjny 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2012.

Nadchodzące wydarzenia

a a a

Nasza Gromadka ponownie najlepsza!

Teatr 9 gru 2011 r.

Z radością informujemy, że Teatr GROMADKA z opolskiego MDK zdobył I nagrodę XXVIII Wojewódzkiego Festiwalu Teatrów Dziecięcych w Oleśnie za spektakl pt. "Król Bul". Nagrodzone zostały również trzy młode aktorki: Julia Karwacka, Maja Król i Ludwika Siwak oraz reżyserka przedstawienia, Magdalena Julia Gleń.

Nasza Gromadka ponownie najlepsza!

W festiwalu wzięło udział 11 grup teatralnych reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i domy kultury województwa opolskiego.

Wszystkim twórcom sukcesu GROMADKI serdecznie gratulujemy, trzymając kciuki za kolejne osiągnięcia.

« Powrót do listy