Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Muzyczna podróż z Anią Rusowicz

Już w najbliższą niedzielę (17.06) zapraszamy Was w bigbitowo-rockową podróż. Na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu - jako gwiazda 26. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki PIOSENKOBRANIE 2018 - wystąpi Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz to nie tylko znakomita wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i zdobywczyni czterech Fryderyków, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła w Polsce styl i muzykę lat 60. i 70. Nagrała trzy płyty w stylu retro, z których dwie uzyskały status „złotych”. Koncerty w Polsce i za granicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Podczas niedzielnego koncertu będzie można usłyszeć utwory z dwóch płyt Ani oraz utwór "W co mam wierzyć" ze ścieżki dźwiękowej filmu "Sztuka kochania".

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00, a bilety (w cenie 20 zł) można nabyć w kasie NCPP (główne wejście do Amfiteatru).

Serdecznie zapraszamy!