Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mali Opolanie na finiszu

16 grudnia w filii MDK przy Al. Przyjaźni odbyło się finałowe spotkanie uczestników projektu edukacji regionalnej MAŁY OPOLANIN.

Na finał złożyły się m.in. powarsztatowe prezentacje artystyczne, konkurs wiedzy o Opolu, loteria fantowa, wręczenie nagród laureatom konkursów plastycznych i literackich, a także wystawa prac powstałych w trakcie realizacji projektu.

W ogólnej klasyfikacji punktowej zwyciężyła klasa III z PSP nr 25, drugie miejsce zdobyła klasa III a z PSP nr 1, a na miejscu trzecim uplasowała się klasa III b z PSP nr 20.

Wszystkim uczniom i nauczycielom uczestniczącym w jesiennej edycji MAŁEGO OPOLANINA serdecznie dziękujemy i zapraszamy już za rok!