Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ferie tuż-tuż...

Wielkimi krokami zbliża się czas zimowego wypoczynku. Tych wszystkich, którzy nie mają pomysłu na spędzenie ferii, zapraszamy do nas! Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji. [...]

Najpopularniejsza z nich to zimowa półkolonia - propozycja dla dzieci w wieku 
6-13 lat. 5-dniowe turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00, w budynku głównym MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1.

W programie półkolonii są m.in. wycieczki autokarowe do Brzegu, Krasiejowa i Wrocławia, wizyta w ZOO, spektakl w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora, projekcje filmowe w kinie Helios, zajęcia sportowo-rekreacyjne na kręgielni i rollkowisku oraz zabawa taneczna.

Terminy turnusów w roku 2018:
I turnus: 15-19 stycznia - BRAK WOLNYCH MIEJSC
II turnus: 22-26 stycznia

Udział w półkolonii jest odpłatny. 5-dniowy turnus kosztuje 250 zł. W cenie: drugie śniadanie, obiad, bilety wstępu, przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna.

Aby zapisać dziecko, należy:
1) sprawdzić dostępność miejsc na wybranym turnusie (informacji udziela sekretariat MDK),
2) przelać na konto MDK zaliczkę w kwocie 20 zł za każdy z wybranych turnusów (numer konta: 82 1160 2202 0000 0002 1626 3447, tytuł przelewu: półkolonia zimowa, nr turnusu, imię i nazwisko dziecka),
3) okazać w sekretariacie MDK potwierdzenie dokonanego przelewu,
4) złożyć w sekretariacie MDK dokładnie wypełnioną Kartę Zgłoszenia Dziecka (formularz Karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu),
5) najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem turnusu przelać na konto MDK pozostałą kwotę należności (tj. 230 zł).

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.

Regulamin uczestnictwa w półkolonii

Program półkolonii - turnus I

Program półkolonii - turnus II

Inną propozycją MDK na atrakcyjne spędzenie ferii są bezpłatne warsztaty artystyczne i zajęcia otwarte. Do ich szczegółowego programu prowadzą poniższe linki. Serdecznie zapraszamy!

Plakat Białej Zimy 2018

Program Białej Zimy 2018