Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Fantan 2018 - wyniki konkursu

Zespoły: PRIMA DANCE z Łubnian, RE-FLEKS MINI z Krośnicy, OMEGA z Ozimka, SZANSA z Dzierżysławia, ELEMENT z Tarnowa Opolskiego, UKS GWIAZDA z Olesna i FLESZ SENIOR z Kędzierzyna-Koźla zwyciężyły w tegorocznej, osiemnastej edycji Wojewódzkiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych FANTAN, jaka odbyła się wczoraj (4.06) w opolskim domEXPO.

W imprezie wzięło udział ponad trzystu młodych tancerzy.

Jury w składzie: Magdalena Chodorowska, Elżbieta Hołodnik, Aleksandra Krzesaj i Agnieszka Włoch, po obejrzeniu 33 prezentacji tanecznych, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
 

kategoria szkół podstawowych


widowisko taneczne – klasy 0-3:

I miejsce – PRIMA DANCE z Łubnian
II miejsce – MINI IMPULS z Branic
III miejsce – MINI SZANSA z Dzierżysławia

street dance – klasy 0-3:

I miejsce – RE-FLEKS MINI z Krośnicy
II miejsce – SCORPION SOK z Komprachcic
III miejsce – MARZENIE 5 z Kluczborka

inne formy tańca – klasy 0-3:

I miejsce – OMEGA z Ozimka
II miejsce – Zespół Taneczny z PSP w Byczynie
III miejsce – IMPRESJA z Byczyny

widowisko taneczne – klasy 4-7:

I miejsce – SZANSA z Dzierżysławia
II miejsce – STEP z Łubnian
III miejsce – SCORPION z PSP nr 20 w Opolu

street dance – klasy 4-7:

I miejsce – ELEMENT z Tarnowa Opolskiego
II miejsce – SUPER STARS ze Strzeleczek
III miejsce – MARZENIE 2 z Kluczborka

inne formy tańca – klasy 4-7:

I miejsce – UKS GWIAZDA z Olesna
II miejsce – ELEMENT M z Tarnowa Opolskiego
III miejsce – Zespół Taneczny z PSP w Byczynie

etiuda taneczna – klasy 4-7:

I miejsce – UKS GWIAZDA z Olesna
II miejsce – RE-FLEKS 1 z Krośnicy
III miejsce – MARZENIE 1 z Byczyny
 

kategoria szkół ponadpodstawowych


widowisko taneczne:

I miejsce – nie przyznano
II miejsce – FLESZ SENIOR z Kędzierzyna-Koźla
III miejsce – SZOK z Nysy

inne formy tańca:

I miejsce – FLESZ SENIOR z Kędzierzyna-Koźla
II miejsce – RE-FLEKS 2 z Krośnicy
III miejsce – SZOK z Nysy


Laureatom gratulujemy, a wszystkim zespołom dziękujemy i zapraszamy ponownie za rok!