Przejdź do treści strony
Dzisiaj jest 11 gru 2017 r.

Aktualności

  • Plastyka 8 gru 2017 r.

    Projekt Kartki Świątecznej 2017

    Już w najbliższy wtorek (12 grudnia) o godzinie 11.00 w opolskim MDK odbędzie się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego PROJEKT KARTKI ŚWIĄTECZNEJ. […]

  • Taniec 4 gru 2017 r.

    Świąteczne OPOLE

    20 grudnia (środa) zapraszamy do Teatru im. Jana Kochanowskiego na wyjątkowy koncert świąteczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca OPOLE. [...]

  • Edukacja 1 gru 2017 r.

    Uwaga, młodzi samorządowcy!

    Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna - szesnasta już - edycja Konferencji Samorządów Uczniowskich, zatytułowana „Wespół w zespół. Dlaczego grupa jest dla nas ważna?”. [...]

  • Plastyka 30 list 2017 r.

    Choinka w wersji eko

    Aż 242 prace wpłynęły na EKOCHOINKĘ, czyli konkurs plastyczny na wykonanie przestrzennej ozdoby choinkowej, odpornej na warunki atmosferyczne, z wykorzystaniem zużytych płyt CD. [...]

Nadchodzące wydarzenia

a a a

Choinka w wersji eko

Plastyka 30 list 2017 r.

Aż 242 prace wpłynęły na EKOCHOINKĘ, czyli konkurs plastyczny na wykonanie przestrzennej ozdoby choinkowej, odpornej na warunki atmosferyczne, z wykorzystaniem zużytych płyt CD. [...]

Choinka w wersji eko

Jury w składzie: Ewa Balas, Agata Bielecka, Magdalena Bolech, Iwona Kowalczuk, Kamila Niemczycka i Janusz Matlok, postanowiło przyznać nagrody następującym uczestnikom konkursu:

 

 

kategoria I – dzieci w wieku przedszkolnym:

  1. Wojciech Adamowicz (PP 6)
  2. Wiktoria Bratumił (PP 36)
  3. Nadia Bursy (PP 16)
  4. Eliza JastrzębskaMartyna Malinowska (PP 55)
  5. Martyna Kotula (PP 55)
  6. Jakub Styś (PP 2)

kategoria II – uczniowie w wieku 7-9 lat:

  1. Bianka Kukurowska (PSP 15)
  2. Maja Lisowska (PSP 15)
  3. Agata Rajska (PSP 16)
  4. Mariusz Rajski (PSP 16)
  5. Wiktoria Rybak (PSP 8)

kategoria III – uczniowie w wieku 10-13 lat:

  1. Martyna Jonczyk (PSP 25)
  2. Jakub Kasperkiewicz (PSP 8)
  3. Paulina Klimek (PSP 15)
  4. Paweł Winiecki (PSP 5)

kategoria IV – uczniowie w wieku 14-16 lat:

  1. Elżbieta Kilinkiewicz (PG 7)

kategoria V – uczniowie w wieku 17 lat i więcej:

  1. Daniel Born (ZSZ im. S. Staszica)
  2. Alicja Kopij (ZSZ im. S. Staszica)
  3. Patrycja Mumot (ZSZ 4)
  4. Weronika Sowa (ZSZ 4)

Ponadto, jury postanowiło przyznać wyróżnienia. Oto ich laureaci:

  1. Julia Błagitka (PSP 15)
  2. Oskar Główka (PSP 8)
  3. Adam Kochanowski (PP 43)
  4. Grzegorz Leśniak (PSP 28)
  5. Wincent Ogonowski (PSP 15)
  6. Zuzanna Sokołowska i Daniel Sokołowski (PP 5)
  7. Marta Świerc (PP 59)
  8. grupa przedszkolaków z PP 62

Specjalne wyróżnienie trafiło do rąk Marianny Kotkowskiej (PP 55).

Organizatorami konkursu były wydziały Urzędu Miasta Opola: oświaty, gospodarki odpadami komunalnymi, ochrony środowiska, promocji oraz wydział administracyjno-gospodarczy, a także Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Fotogaleria

« Powrót do listy