Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Ceramika w rytmie rock`n`rolla

Miło nam poinformować, że Agnieszka Głuszkiewicz, Magdalena Gasztych i Emilia Malosek, uczestniczki zajęć w Pracowni Ceramiki Artystycznej w opolskim MDK, znalazły się w gronie laureatów 6. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego NIECH ŻYJE ROCK`N`ROLL.

Na konkurs zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie wpłynęło 650 prac rysunkowych i malarskich oraz 68 prac przestrzennych, wykonanych przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe z całego kraju.

Opolanki zostały nagrodzone w kategorii prac przestrzennych; Agnieszka Głuszkiewicz zdobyła I miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, natomiast Magdalena Gasztych i Emilia Malosek - ex aequo II miejsce w kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Laureatkom oraz pani Małgorzacie Orlik (pod kierunkiem której powstały nagrodzone prace) serdecznie gratulujemy!