Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

9 medali dla Pecha

5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy medal zdobyli tancerze zespołu PECH na Krajowych Mistrzostwach IDO Disco Dance, Disco Show i Disco Freestyle, jakie odbyły się w miniony weekend (10-11.03) w Warszawie. [...]

Tancerze Pecha wywalczyli medale we wszystkich dziewięciu kategoriach, w których się zaprezentowali, uzyskując tym samym prawo reprezentowania Polski na arenach międzynarodowych.

Złoto wywalczyły formacje Pech Mini (disco show), D2 (disco show) i dwukrotnie Pech 2 (disco dance i disco show) oraz miniformacja Pech Kids (disco show).

Srebro trafiło do formacji Pech 1 (disco dance) i Pech Mini (disco dance) oraz miniformacji Pech 1 (disco show), natomiast brąz - do miniformacji Pech Mini (disco show).

Całemu Zespołowi serdecznie gratulujemy!